DESATERO BOHÁČE - JAK PENÍZE VYDĚLAT, ŘÍDIT, SPRAVOVAT A ROZMNOŽOVAT

Kurz, který přináší holistický pohled na svět peněz a život člověka v něm. V deseti krocích se naučíte - jak se stát bohatými, být bohatými a zůstat bohatými.


Proč se kurzu zúčastnit?

Cílem kurzu je dát návod jak žít svobodně, finančně zabezpečeným životem a na vysoké životní úrovni. Kurz je základním průvodcem ve světě peněz. Učí základním dovednostem s penězi, tedy jak se dají peníze vydělávat, jak se dají řídit, jak je správně spravovat a jak peníze rozmnožovat tak, aby člověk došel ve svém životě finančnímu zajištění a neupadl do moderní formy otroctví – dluhů.

Kurz provází účastníka kurzu na jeho cestě finančním životem, odkrývá jeho emoce spojené s penězi, jeho schopnost uplatnit se na trhu práce, potřebu peněz v životě jedince, nabízí různé formy výdělků a učí nastavit život na více zdrojů příjmů. Představuje účastníkovi kurzu, jak důležité je peníze řídit a hospodařit s nimi, včetně praktických ukázek. V konečné fázi učí, jak peníze dělají další peníze - tisíce let starému, ale stále platnému investičnímu pravidlu 3+1, které dělá z chudých lidí opravdové boháče.

Co o kurzu řekli jeho účastníci:

"Zvědomění přístupu k penězům, který často dělám jen intuitivně. Nalezení svého vztahu k penězům a uvědomění si vlastního strachu a stresu." pan S (Praha)

"Seminár predčil moje očakavanie. Všetky získané vedomosti sú použitelné v praktickou životě." pan Štefan (Žilina)

"Děkuji mockrát za tuto příležitost. Je opravdu důležité se o penězích a jejich fungování dozvědět co nejvíce, a můžu říct, že jste splnila mé očekávání. Věděla jsem, že si jen myslím, že vím, jak celý systém funguje, ale vy jste mi to dnes zcela odkryla a jednoduše představila. Je úžasné, že se teď na tuto problematiku můžu dívat z různých pohledů. Dala jste mému životu nový impuls pro změnu." Lucka (Brno)

"Velice přínosné, poučné, naprosto jasné a srozumitelně vysvětlené a přednesené - finance. Člověk si uvědomí, co se měl naučit než vstoupil do reálného světa vydělávání peněz = obživy rodiny apod. Finance v této podobě by se měly vyučovat všude na školách. Marcelo, děkuji super." J.J. (Čeladná)

"Skvělý seminář, mění úhel pohledu na peníze a jejich správu. Obrovské díky za ucelený koncept." pan Roman (Praha)

Kurz vede: Ing. Marcela Hrubošová - investorka a podnikatelka (oceněna 2.místem ŽIVNOSTNÍK ROKU 2018 za Zlínský kraj), autorka knih: TAHÁK NA ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ aneb Jak si postavit prosperující podnikání, DESATERO BOHÁČE - jak peníze vydělat, řídit, spravovat a rozmnožovat, Optimalizace pohledávek (nejen) pojišťoven a Zprostředkovatelé pojištění aneb Co by měl každý "pojišťovák" vědět.

Přihlásit se online na tuto akci

Zpět zpět
Začátek Konec Vícedenní akce Kapacita Cena Místo Volná místa Rezervovat
středa
18.9.2019 09:00
středa
18.9.2019 15:00
- 10 os. 3 500 Kč KLIMENTSKÁ 50, Praha 1
Klimentská 50, Praha 1
ano Přihlásit online Rezervovat