DESATERO BOHÁČE - JAK PENÍZE VYDĚLAT, ŘÍDIT, SPRAVOVAT A ROZMNOŽOVAT

Kurz, který vás naučí jak se stát bohatým, být bohatým a zůstat bohatým.

Proč se kurzu zúčastnit?

Cílem kurzu je dát návod jak žít svobodně, finančně zabezpečeným životem a na vysoké životní úrovni. Kurz je základním průvodcem ve světě peněz. Učí základním dovednostem s penězi, tedy jak se dají peníze vydělávat, jak se dají řídit, jak je správně spravovat a jak peníze rozmnožovat tak, aby člověk došel ve svém životě finančnímu zajištění a neupadl do moderní formy otroctví – dluhů.

Kurz provází účastníka kurzu na jeho cestě finančním životem, odkrývá jeho emoce spojené s penězi, jeho schopnost uplatnit se na trhu práce, potřebu peněz v životě jedince, nabízí různé formy výdělků a učí nastavit život na více zdrojů příjmů. Představuje účastníkovi kurzu, jak důležité je peníze řídit a hospodařit s nimi, včetně praktických ukázek. V konečné fázi učí, jak peníze dělají další peníze - tisíce let starému, ale stále platnému investičnímu pravidlu 3+1, které dělá z chudých lidí opravdové boháče.

Co o kurzu řekli jeho účastníci:

"Zvědomění přístupu k penězům, který často dělám jen intuitivně. Nalezení svého vztahu k penězům a uvědomění si vlastního strachu a stresu." pan S (Praha)

"Seminár predčil moje očakavanie. Všetky získané vedomosti sú použitelné v praktickou životě." pan Štefan (Žilina)

"Děkuji mockrát za tuto příležitost. Je opravdu důležité se o penězích a jejich fungování dozvědět co nejvíce, a můžu říct, že jste splnila mé očekávání. Věděla jsem, že si jen myslím, že vím, jak celý systém funguje, ale vy jste mi to dnes zcela odkryla a jednoduše představila. Je úžasné, že se teď na tuto problematiku můžu dívat z různých pohledů. Dala jste mému životu nový impuls pro změnu." Lucka (Brno)

"Velice přínosné, poučné, naprosto jasné a srozumitelně vysvětlené a přednesené - finance. Člověk si uvědomí, co se měl naučit než vstoupil do reálného světa vydělávání peněz = obživy rodiny apod. Finance v této podobě by se měly vyučovat všude na školách. Marcelo, děkuji super." J.J. (Čeladná)

"Skvělý seminář, mění úhel pohledu na peníze a jejich správu. Obrovské díky za ucelený koncept." pan Roman (Praha)

Přihlásit se online na tuto akci

Zpět zpět
Začátek Konec Vícedenní akce Kapacita Cena Místo Volná místa Rezervovat
úterý
27.11.2018 09:00
úterý
27.11.2018 15:00
- 15 os. 3 800 Kč KLIMENTSKÁ 50, Praha 1
Klimentská 50, Praha 1
ano Přihlásit online Rezervovat