Kurz: Peníze a já: Zlepšete své finanční rozhodování s Marcelou Hrubošovou

Přijďte se naučit správně hospodařit s vašimi financemi s Marcelou Hrubošovou, odbornicí na finanční gramotnost a autorkou úspěšné knihy Desatero boháče. Workshop vám pomůže získat ucelený přehled o správě osobních financí, naučí vás správně investovat, šetřit a plánovat vaše výdaje. Získejte neocenitelné znalosti, které vám pomohou dosáhnout finanční stability a nezávislosti. Kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí zlepšit ve správě svých financí, bez ohledu na vaše současné znalosti. Těšíme se na vaši účast!

Co o kurzu řekli jeho účastníci:

"úderný seminář, posazení na zem, hutné a trefné ujasnění, nakopnutí a postrčení, to jsem přesně potřeboval, pomohlo mi to, finance jsem dosud odkládal, uhodila jste hřebíček na hlavičku, inspirativní, bál jsem si to přiznat, nový pohled na finance..."

Pro koho je kurz určen:

Proč se kurzu zúčastnit?

Kurz povede: Ing. Marcela Hrubošová - investorka, lektorka a autorka knih: TAHÁK NA ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ a bestselleru DESATERO BOHÁČE.

Marcela Hrubošová je mediálně známá expertka na osobní finance a investování. Je zakladatelkou jednoho z nejvýznamnějších projektů v oblasti finanční gramotnosti v České republice - Finance pro radost, za který získala ocenění v několika prestižních soutěžích.

Přihlásit se online na tuto akci

Zpět zpět
Začátek Konec Vícedenní akce Kapacita Cena Místo Volná místa Rezervovat