MĚJ FINANCE V PODNIKÁNÍ POD KONTROLOU!

Naučte se řídit, spravovat a rozmnožovat peníze ve svém podnikání a vybudujete skutečně prosperující firmu.

Proč se kurzu zúčastnit?

Pokud jste finance ve svém podnikání zatím jen odkládali nebo je raději obcházeli, protože jim nerozumíte a máte z nich hrůzu, je ten nejvyšší čas na změnu. Mám pro vás jednoduché řešení a návod, který vám pomůže přijít financím i v podnikání na chuť. Objevíte si, že i finance v podnikání mohou být velkou zábavou a výborným pomocníkem při budování vaší prosperující firmy (živnosti) a skutečně se vydáte naplňovat vašeho poslání, sny a přání.

Jak už řekl Tomáš Baťa: "Každá lidská činnost se nakonec projeví v číslech." Finance jsou tím nejlepším nástrojem, kde se hned promítají veškerá podnikatelská snažení a rozhodnutí. Finance nám dávají úžasnou zpětnou vazbu, zda je naše činnost smysluplná, našla si své klienty a má uplatnění na trhu. Bez této jednoduché znalosti si budeme vždy jen realizovat často drahého koníčka.

Co se na kurzu naučíte:

Co o kurzu řekli jeho učastníci?

Kurz přináší zcela ojedinělé vhledy, rady a zkušenosti pro všechny začínající i stávající podnikatele. Minimum teorie - maximum praxe. Kurz je doslova prošpikován příklady z praxe, kde se čerpá 26ti-leté podnikatelské praxe z financí a obchodu.

Přihlásit se online na tuto akci

Zpět zpět
Začátek Konec Vícedenní akce Kapacita Cena Místo Volná místa Rezervovat
středa
12.12.2018 09:00
středa
12.12.2018 15:00
- 10 os. 3 500 Kč KLIMENTSKÁ 50, Praha 1
Klimentská 50, Praha 1
ano Přihlásit online Rezervovat