Seminář: Co učí své děti o penězích bohatí lidé - JAK PENÍZE VYDĚLAT, ŘÍDIT, SPRAVOVAT A ROZMNOŽOVAT

Seminář přináší učení o penězích, které si po tisíciletí předávají bohatí lidé (z otce na syna) a nabízí cestu k finanční nezávislosti. Učí základním principům a pravidlům práce s penězi, a to jak se mají vydělávat, řídit, spravovat a rozmnožovat, abyste v životě dosáhli bohatství a materiálního zabezpečení. V deseti krocích získáte návod jak dosáhnout finančního zabezpečení a prožít svůj život svobodně bez finančních starostí. Seminář se ve svém obsahu opírá o knihu: DESATERO BOHÁČE Proč se semináři zúčastnit?

Cílem semináře je dát návod každému člověku, který se rozhodl vzít zodpovědnost za svůj život do vlastních rukou - žít svobodně, finančně zabezpečeným životem na vysoké životní úrovni. Kurz přináší ucelený návod a pohled na život, učí základním pravidlům chování a principům práce s penězi, tedy jak je vydělávat, řídit, spravovat a rozmnožovat.

Co o semináři řekli jeho účastníci:

"Zvědomění přístupu k penězům, který často dělám jen intuitivně. Nalezení svého vztahu k penězům a uvědomění si vlastního strachu a stresu." pan S (Praha)

"Kurz predčil moje očakavanie. Všetky získané vedomosti sú použitelné v praktickou životě." pan Štefan (Žilina)

"Děkuji mockrát za tuto příležitost. Je opravdu důležité se o penězích a jejich fungování dozvědět co nejvíce, a můžu říct, že jste splnila mé očekávání. Věděla jsem, že si jen myslím, že vím, jak celý systém funguje, ale vy jste mi to dnes zcela odkryla a jednoduše představila. Je úžasné, že se teď na tuto problematiku můžu dívat z různých pohledů. Dala jste mému životu nový impuls pro změnu." Lucka (Brno)

"Velice přínosné, poučné, naprosto jasné a srozumitelně vysvětlené a přednesené - finance. Člověk si uvědomí, co se měl naučit než vstoupil do reálného světa vydělávání peněz = obživy rodiny apod. Finance v této podobě by se měly vyučovat všude na školách. Marcelo, děkuji super." J.J. (Čeladná)

"Skvělý kurz, mění úhel pohledu na peníze a jejich správu. Obrovské díky za ucelený koncept." pan Roman (Praha)

Kurz vede: Ing. Marcela Hrubošová - investorka a podnikatelka (oceněna 2.místem ŽIVNOSTNÍK ROKU 2018 za Zlínský kraj), autorka knih: TAHÁK NA ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ aneb Jak si postavit prosperující podnikání, DESATERO BOHÁČE - jak peníze vydělat, řídit, spravovat a rozmnožovat, Optimalizace pohledávek (nejen) pojišťoven a Zprostředkovatelé pojištění aneb Co by měl každý "pojišťovák" vědět.

Přihlásit se online na tuto akci

Zpět zpět
Začátek Konec Vícedenní akce Kapacita Cena Místo Volná místa Rezervovat