Seminář: Jak mít zdravé finance a dosáhnout finanční hojnosti a zabezpečení

Naučte se čtyřem klíčovým dovednostem s penězi - vydělávat, řídit, spravovat a rozmnožovat, a získejte větší sebejistotu při práci s penězi a zajišťováním svého každodenního života. Odhalte své slabé stránky včetně chybných vzorců chování, které si nesete z domova a v oblasti financí vám nejvíce škodí. Seminář vám pomůže získat ucelený přehled o správě osobních financí, naučí vás správně investovat, šetřit a plánovat vaše výdaje. Získáte neocenitelné znalosti, které vám pomohou dosáhnout finanční stability a nezávislosti. Kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí zlepšit ve správě svých financí, bez ohledu na vaše současné znalosti.


Co o semináři řekli jeho účastníci:

"úderný seminář, posazení na zem, hutné a trefné ujasnění, nakopnutí a postrčení, to jsem přesně potřeboval, pomohlo mi to, finance jsem dosud odkládal, uhodila jste hřebíček na hlavičku, inspirativní, bál jsem si to přiznat, nový pohled na finance..."

Pro koho je seminář určen:

Proč se semináře zúčastnit?

Seminář povede: Ing. Marcela Hrubošová - investorka, lektorka a autorka knih: TAHÁK NA ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ a bestselleru DESATERO BOHÁČE.

Cena semináře: 3800,- Kč

Něco o Marcele:

Marcela Hrubošová vystudovala Vysokou školu finanční a správní - obor pojištovnictví, je členkou Finančního a pojišťovacího institutu www.fapin.cza zkušebním komisařem pro finanční trh, vlastní poradenskou a vzdělávací společnost Finance pro radost s.r.o. a je autorkou unikátní výukové metody finanční gramotnosti pro děti a dospělé. V roce 2016 založila Nadační fond Kuřátka Pípo, kterému také předsedá. Je business mentorkou pro řadu začínajících podnikatelů a stojí za vznikem řady úspěšných projektů a firem. Dříve působila na pozicích: Ředitelka úseku vymáhání pohledávek ve Stavební spořitelně České spořitelny a.s., Generální ředitelka Asset Portfolio Servicing a.s., Ředitelka odboru podpory řízení obchodu v České pojišťovně a.s., Finanční manager pro řízení obchodních vztahů pro Českou a Slovenskou republiku v ING. Pro svou profesionalitu a odbornost byla oceněna Managerem roku, patřila do TOP 50 ING nebo Talent Management Poolu skupiny PPF. V roce 2018, 2021 a 2023 získala se svým finančním vzděláváním ocenění Živnostník roku za Zlínský kraj a Podnikatelka roku 2021. Je také autorkou knih: TAHÁK NA ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ aneb Jak si postavit prosperující podnikání, DESATERO BOHÁČE - jak peníze vydělat, řídit, spravovat a rozmnožovat, Optimalizace pohledávek (nejen) pojišťoven a Zprostředkovatelé pojištění aneb Co by měl každý "pojišťovák" vědět.

Přihlásit se online na tuto akci

Zpět zpět
Začátek Konec Vícedenní akce Kapacita Cena Místo Volná místa Rezervovat