4 nejdůležitější dovednosti s penězi, které vás finančně natrvalo zabezpečí

Zpět zpět

4 nejdůležitější dovednosti s penězi, které vás finančně natrvalo zabezpečí: JAK PENÍZE VYDĚLÁVAT, ŘÍDIT, SPRAVOVAT A ROZMNOŽOVAT

Doporučujeme!!!

Seminář je rozdělen do 4 částí:


1.část: Peníze jako potřeba v životě člověka

2.část: seznamuje s historií peněz a společenským uspořádáním lidské populace, tak aby člověk lépe porozuměl souvislostem ekonomického bytí v dnešním světě, funkci peněz a jejich důležitosti v našem každodenním životě.

3.část: představuje základní oblasti činností s financemi – a to jak se dají peníze vydělávat (zaměstnanec, živnostník, majitel, investor), řídit (jak peníze rozložit), spravovat (jak s penězi hospodařit dle vzorce 1-7-2) a rozmnožovat (dle pravidla investování 3 + 1).

4.část: učí co je to bohatství a jak ho utvářet, aby nám přinášelo bezpečí a jistotu v čase nouze, a bylo efektivním nádeníkem při zajišťování pasivních příjmů (tzv. Renty). Učí diverzifikaci rizik ztráty bohatství s ohledem na neodmyslitelné ekonomické krize, které náš život provází.

Co o semináři řekli lidé:
úderný seminář, posazení na zem, hutné a trefné ujasnění, nakopnutí a postrčení, to jsem přesně potřeboval, pomohlo mi to, finance jsem dosud odkládal, uhodila jste hřebíček na hlavičku, inspirativní, bál jsem si to přiznat, nový pohled na finance........

Přednáší: Marcela Hrubošová (autorka a zakladatelka Finance pro radost)

Koupit plnou verzi e-semináře (25::00, 720p .wmv, 224.96 MB)

E-seminář lze objednat vyplněním formuláře níže. Během několika minut obdržíte platební údaje, po uhrazení platby (bankovní převod) můžete video okamžitě stáhnout. Objednáním potvrzujete souhlas se Smluvními podmínkami.

Objednávka je nezávazná. Smlouva bude uzavřena až úhradou ceny za e-seminář. Poskytovatel sděluje, že spotřebitel od této smlouvy nemůže odstoupit, protože se jedná o smlouvu o dodání digitálního obsahu ve smyslu ust. § 1837 písm. l) občanského zákoníku. Spotřebitel výslovně souhlasí s dodáním e-semináře před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy a je si vědom toho, že nemá právo od smlouvy odstoupit.

Objednat video