To nejdůležitější co byste měli o podnikání vědět, než se do toho pustíte

Zpět zpět

e-Seminář = výukové video, je výbornou pomůckou v začátcích vlastního podnikání. Skutečným průvodcem k videu je pak kniha "Tahák na úspěšné podnikání" nebo seminář Podnikatelské akademie - "Jak si postavit úspěšné a prosperující podnikání" (http://akademie.financeproradost.cz/akce/seminar-jak-si-postavit-uspesne-a-prosperujici-podnikani). Obojí si můžete zakoupit na webu financeproradost.cz.

Po absolvování semináře budete znát odpovědi na to - CO chcete dělat, KAM ve svém podnikání směřujete, KOLIK vás to bude stát, KDY můžete očekávat první výsledky a JAK toho dosáhnete.

Co o semináři řekli jeho absolventi:

"Marcelo, děkuji moc za úderný seminář. Přesně toto potřebuji pro naplánování svého podnikání. Je to zároveň posazení se zpět na zem." Katka R.

"Děkuji za hutné a trefné ujasnění, moc mi to pomohlo." Svatka P.

"Díky za nakopnutí a postrčení. Finanční rozvahu jsem zatím v projektu dlouho odkládal. Uhodila jste hřebíček na hlavičku." Josef Ch.

"Moc mi pomohlo zadefinovať si svoje ciele, konkrétne vydefinovať si oblasť posobenia a nerobiť 100 vecí naraz, ktoré mi uberajú energiu, ale zamerať sa na 1 formu a zahrnúť do toho aj finančný plán. Moc ďakujem." Ivka M.

"Pomohlo mi to k uvědomění nesnažit se zvládnout všechno sama. Moc se mi to líbilo, jste Marcelko velmi sympatická, velká radost potkávat se s takovými lidmi. Děkuji." Martina

"Děkuji za srozumitelný, lidsky podaný základ, zkušenosti." Madla

"Skvělé školení! Ideální pro všechny, kteří očekávají srozumitelné vysvětlení. Díky, Marcelko, jsem ráda, že jsem Vás potkala." Jennifer

Cena e-Semináře = 250,- Kč

Koupit plnou verzi e-semináře (14:47, 720p .wmv, 204.69 MB)

E-seminář lze objednat vyplněním formuláře níže. Během několika minut obdržíte platební údaje, po uhrazení platby (bankovní převod) můžete video okamžitě stáhnout. Objednáním potvrzujete souhlas se Smluvními podmínkami.

Objednávka je nezávazná. Smlouva bude uzavřena až úhradou ceny za e-seminář. Poskytovatel sděluje, že spotřebitel od této smlouvy nemůže odstoupit, protože se jedná o smlouvu o dodání digitálního obsahu ve smyslu ust. § 1837 písm. l) občanského zákoníku. Spotřebitel výslovně souhlasí s dodáním e-semináře před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy a je si vědom toho, že nemá právo od smlouvy odstoupit.

Objednat video