Profese pojišťovací zprostředkovatel aneb co by měl každý "pojišťovák" vědět

Zpět zpět

Ukázka z knihy ke stažení

Kniha nabízí nový pohled na činnost zprostředkovatele pojištění a představuje tuto profesi z úhlu samostatného podnikaní. Cílem knihy je představit zprostředkovatele pojištění jako podnikatelský subjekt. Poukázat na povinnosti, které  jsou spojeny s provozováním této činnosti, a které má pojištovací  zprostředkovatel ve vztahu ke státnímu dozoru,  úřadům, klientovi, pojišťovnám, makléři či MLM síti, se kterou spolupracuje. Navrhuje optimální kroky jak nejefektivněji zahájit činnost zprostředkovatele pojištění jako osoby samostatně výdělečně činné.

Koupit plnou elektronickou verzi knihy

E-knihu lze objednat vyplněním formuláře níže. Během několika minut obdržíte platební údaje, po uhrazení platby (bankovní převod) můžete e-knihu okamžitě stáhnout. Objednáním potvrzujete souhlas se Smluvními podmínkami.

Objednávka je nezávazná. Smlouva bude uzavřena až úhradou ceny za e-seminář. Poskytovatel sděluje, že spotřebitel od této smlouvy nemůže odstoupit, protože se jedná o smlouvu o dodání digitálního obsahu ve smyslu ust. § 1837 písm. l) občanského zákoníku. Spotřebitel výslovně souhlasí s dodáním e-semináře před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy a je si vědom toho, že nemá právo od smlouvy odstoupit.

Objednat book