FINANČNÍ KOUČINK A BUSINESS MENTORING

"Nenabízím rybu, učím ryby chytat." Marcela Hrubošová

Hledáte odpovědi na tyto otázky:

a další.......

Co je mentoring?

Kdo je mentor a kdo je mentee?

Mentor je člověk, který má za sebou životní zkušenosti, úspěchy i pády, ze kterých se uměl poučit, a chce a umí se podělit o své znalosti. Mentor ukazuje určitou cestu, jak se věci mají či jak jdou udělat. Je takovým příkladem dobré praxe.

Co dělá mentor? Úkolem mentora je podporovat, poskytovat odborné rady, pomáhá zvýšit sebedůvěru, podněcuje k dosahování cílů, konfrontuje svého mentee s jeho projevy a chováním, předává přesné instrukce a postupy, předává zkušenosti.

Mentee jste vy, kteří hledáte radu a zkušenosti mentora, jak dělat věci efektivněji, rychleji a bez zbytečných chyb. S mentorem jste rovnoceným partnerem, jakkoliv si můžete být vzdálení životní zkušeností či vzděláním.

Kdy vyhledáváme mentora? 
Mentora vyhledáváme ve chvíli, kdy víme, že existuje někdo, kdo ví „jak na to“ a je ochotný se se mnou o to podělit. Ve chvíli, kdy hledáme radu, nový postup, informaci. Ve chvíli, kdy začínáme v novém oboru a chceme se rychle naučit známé a ozkoušené věci.

O své zkušenosti se s Vámi dělí - MENTORKA a INVESTORKA - Ing. Marcela Hrubošová.

O Marcele:

Marcela vystudovala Vysokou školu finanční a správní - obor pojištovnictví, je členkou Finančního a pojišťovacího institutu www.fapin.cz, přednáší Řízení rizik na Institutu managementu a práva, vlastní poradenskou a vzdělávací společnost Finance pro radost s.r.o. a je autorkou unikátní výukové metody finanční gramotnosti pro děti i dospělé. V roce 2016 založila Nadační fond Kuřátka Pípo, kterému také předsedá. Je business mentorkou pro řadu začínajících podnikatelů a stojí za vznikem řady úspěšných projektů a firem. Dříve působila na pozicích: Ředitelka úseku vymáhání pohledávek ve Stavební spořitelně České spořitelny a.s., Generální ředitelka Asset Portfolio Servicing a.s., Ředitelka odboru podpory řízení obchodu v České pojišťovně a.s., Finanční manager pro řízení obchodních vztahů pro Českou a Slovenskou republiku v ING. Pro svou profesionalitu a odbornost patřila do TOP 50 ING nebo Talent Management Poolu skupiny PPF. V roce 2018 získala ocenění Živnostník roku 2018 (2.místo) za Zlínský kraj. Je také autorkou knih: TAHÁK NA ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ aneb Jak si postavit prosperující podnikání, DESATERO BOHÁČE - jak peníze vydělat, řídit, spravovat a rozmnožovat, Optimalizace pohledávek (nejen) pojišťoven a Zprostředkovatelé pojištění aneb Co by měl každý "pojišťovák" vědět.

Jak se přihlásit?

Vyberte si sami hodinu a den v době od 9:00 do 17:00 a potvrďte si je na tel. +420 731 701 954.

MENTORING ONLINE prostřednictvím SKYPE (Marcela.Hrubosova_1).

Cena za hodinu mentoringu:1500 Kč/60 EUR.

Přihlásit se online na tuto akci

Zpět zpět
Začátek Konec Vícedenní akce Kapacita Cena Místo Volná místa Rezervovat