Seminář: Návod jak si postavit prosperující a úspěšné podnikání

Naučte se Postup jak postavit prosperující a úspěšné podnikání. Získejte tahák, který vám pomůže postavit jednoduché a výdělečné podnikání, a využijte toho pro sebe, ať již jako přivýdělek k platu nebo se staňte svým vlastním pánem a rozhodujte o svém příjmu a životě sami.

Pro koho je seminář určen:

Co se na semináři naučíte:

Kdo vás bude Poradenstvím v podnikání krok po kroku provázet:

Ing. Marcela Hrubošová - podnikatelka, business mentorka a autorka knižního bestselleru: Tahák na úspěšné podnikání a knihy Desatero boháče

Cena semináře: 3800,- Kč

Něco o Marcele:

Marcela Hrubošová vystudovala Vysokou školu finanční a správní - obor pojištovnictví, je členkou Finančního a pojišťovacího institutu www.fapin.cza zkušebním komisařem pro finanční trh, vlastní poradenskou a vzdělávací společnost Finance pro radost s.r.o. a je autorkou unikátní výukové metody finanční gramotnosti pro děti a dospělé. V roce 2016 založila Nadační fond Kuřátka Pípo, kterému také předsedá. Je business mentorkou pro řadu začínajících podnikatelů a stojí za vznikem řady úspěšných projektů a firem. Dříve působila na pozicích: Ředitelka úseku vymáhání pohledávek ve Stavební spořitelně České spořitelny a.s., Generální ředitelka Asset Portfolio Servicing a.s., Ředitelka odboru podpory řízení obchodu v České pojišťovně a.s., Finanční manager pro řízení obchodních vztahů pro Českou a Slovenskou republiku v ING. Pro svou profesionalitu a odbornost byla oceněna Managerem roku, patřila do TOP 50 ING nebo Talent Management Poolu skupiny PPF. V roce 2018, 2021 a 2023 získala se svým finančním vzděláváním ocenění Živnostník roku za Zlínský kraj a Podnikatelka roku 2021. Je také autorkou knih: TAHÁK NA ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ aneb Jak si postavit prosperující podnikání, DESATERO BOHÁČE - jak peníze vydělat, řídit, spravovat a rozmnožovat, Optimalizace pohledávek (nejen) pojišťoven a Zprostředkovatelé pojištění aneb Co by měl každý "pojišťovák" vědět.

Přihlásit se online na tuto akci

Zpět zpět
Začátek Konec Vícedenní akce Kapacita Cena Místo Volná místa Rezervovat
čtvrtek
25.7.2024 09:00
čtvrtek
25.7.2024 15:00
akce dále pokračuje:
seminář lze realizovat i online
10 os. 3 800 Kč KLIMENTSKÁ 50, Praha 1
Klimentská 50, Praha 1
ano Přihlásit online Rezervovat