Podnikání od A do Z: Praktický průvodce jak si postavit prosperující a úspěšné podnikání

Zpět zpět

Podnikání od A do Z

Praktický průvodce, který Tě provede krok za krokem při budování vlastní podnikatelské činnosti. Naučíš se podnikání strukturovaně promýšlet, organizovat, spočítat i kontrolovat. Získáš nadhled a větší jistotu, a uvidíš úskalí a rizika, která Tě bez jejich znalosti mohou stát zbytečně moc času, energie a peněz. Naučíš se efektivně využívat nejen marketing, obchod a finance, ale nastartuješ si od začátku podnikatelskou činnost, která Tě bude nejen živit, ale přinese i radost.

Přednáší: Ing. Marcela Hrubošová oceněna za svoji podnikatelskou činnost Živnostník roku 2018,2021,2023 a Česká podnikatelka roku 2021

Koupit plnou verzi e-semináře (35:00, 720p .wmv, 300.19 MB)

E-seminář lze objednat vyplněním formuláře níže. Během několika minut obdržíte platební údaje, po uhrazení platby (bankovní převod) můžete video okamžitě stáhnout. Objednáním potvrzujete souhlas se Smluvními podmínkami.

Objednávka je nezávazná. Smlouva bude uzavřena až úhradou ceny za e-seminář. Poskytovatel sděluje, že spotřebitel od této smlouvy nemůže odstoupit, protože se jedná o smlouvu o dodání digitálního obsahu ve smyslu ust. § 1837 písm. l) občanského zákoníku. Spotřebitel výslovně souhlasí s dodáním e-semináře před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy a je si vědom toho, že nemá právo od smlouvy odstoupit.

Objednat video