Tajemství mocných a bohatých aneb jak boháč ke svému bohatství přišel

Zpět zpět

Tajemství mocných a bohatých

... bohatství nebo chudobu si volíme ... Jaký život chceš prožít Ty? Udělej pro sebe první krok a nauč se učení bohatých, které chudým chybí.

Co o semináři řekli lidé:

úderný seminář, posazení na zem, hutné a trefné ujasnění, nakopnutí a postrčení, to jsem přesně potřeboval, pomohlo mi to, finance jsem dosud odkládal, uhodila jste hřebíček na hlavičku, inspirativní, bál jsem si to přiznat, nový pohled na finance........

Přednáší: Marcela Hrubošová (autorka a zakladatelka Finance pro radost)

Koupit plnou verzi e-semináře (25::00, 720p .wmv, 224.96 MB)

E-seminář lze objednat vyplněním formuláře níže. Během několika minut obdržíte platební údaje, po uhrazení platby (bankovní převod) můžete video okamžitě stáhnout. Objednáním potvrzujete souhlas se Smluvními podmínkami.

Objednávka je nezávazná. Smlouva bude uzavřena až úhradou ceny za e-seminář. Poskytovatel sděluje, že spotřebitel od této smlouvy nemůže odstoupit, protože se jedná o smlouvu o dodání digitálního obsahu ve smyslu ust. § 1837 písm. l) občanského zákoníku. Spotřebitel výslovně souhlasí s dodáním e-semináře před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy a je si vědom toho, že nemá právo od smlouvy odstoupit.

Objednat video