Mentoring

Co je mentoring?

Kdo je mentor a kdo je mentee?

Mentor je člověk, který má za sebou životní zkušenosti, úspěchy i pády, ze kterých se uměl poučit, a chce a umí se podělit o své znalosti. Mentor ukazuje určitou cestu, jak se věci mají či jak jdou udělat. Je takovým příkladem dobré praxe.

Co dělá mentor? Úkolem mentora je podporovat, poskytovat odborné rady, pomáhá zvýšit sebedůvěru, podněcuje k dosahování cílů, konfrontuje svého mentee s jeho projevy a chováním, předává přesné instrukce a postupy, předává zkušenosti.

Mentee jste vy, kteří hledáte radu a zkušenosti mentora, jak dělat věci efektivněji, rychleji a bez zbytečných chyb. S mentorem jste rovnoceným partnerem, jakkoliv si můžete být vzdálení životní zkušeností či vzděláním.

Každý den - individuálně i skupinově

Kdy vyhledáváme mentora?
 Mentora vyhledáváme ve chvíli, kdy víme, že existuje někdo, kdo ví „jak na to“ a je ochotný se se mnou o to podělit. Ve chvíli, kdy hledáme radu, nový postup, informaci. Ve chvíli, kdy začínáme v novém oboru a chceme se rychle naučit známé a ozkoušené věci.

Jak se přihlásit?

O své zkušenosti se s Vámi dělí - MENTORKA - Ing. Marcela Hrubošová. Vyberte si sami hodinu a den v době od 9:00 do 17:00 a potvrďte si jej na tel. +420 731 701 954. Cena za 1 hodinu (60 min.) mentoringu je 1500 Kč.